Chelsea taraftarından skandal hareket!

Chelsea taraftarından skandal hareket!
Chelsea taraftarından skandal hareket!
Paris Saint Germain-Chelsea maçı öncesi Paris metrosunda İngiliz taraftarların karıştığı büyük bir skandal yaşandı.

İSTANBUL - Fransa 'da 1-1 sonuçlanan PSG-Chelsea maçının oynanacağı Parc des Princes Stadı'na metro ile giden konuk ekip taraftarlarının yaptığı ırkçı davranış karşılaşmanın önüne geçti.

Metroya binmek isteyen Afrika kökenli bir yolcuyu vagona almayan İngiliz taraftarlar, kendisine fiziksel müdahalede bulundu. Ardından "Biz ırkçıyız, evet biz ırkçıyız. Bizim sevdiğimiz yol bu" tezahüratları yapan Chelseali taraftarlar, aynı şekilde metroya binmek isteyen Afrika kökenli bir kadın yolcuyu da metroya almadılar.

Chelsea avantajı kaptı


İngiliz medyasının söz konusu videoyu yayınlamasının ardından açıklama yapan Chelsea Kulübü, olay hakkında "İğrenç" yorumunda bulunurken, bu davranışı yapan taraftarların en ağır şekilde cezalandırılacağı belirtildi. UEFA'nın da en hassas konu olarak gördüğü ırkçı davranışlar için Chelsea hakkında disiplin soruşturması açabileceği belirtildi. Sercan SAPANATAN (DHA)

Cüneyt Çakır, Ibrahimovic'i çıldırttı!

 


  http://www.radikal.com.tr/129586112958611

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İĞRENÇ - grhn

  Midem bulandı bu insanlıktan nasiplenmemiş iki ayaklı canavarların yaptıklarından. İnsanlık tarihi boyunca insanlığa karşı işlenmiş bütün suçların temelinde renk yada etnik kökene dayalı ırkçılık yatmaktadır. Bazen birazcık olsun insana sadece insan olduğu için değer verebilsek sorun kalmayacak ortada.