Chelsea'de küskünlük dönemi sona erdi

İngiliz futbol devi Chelsea'de kulübün sahibi Roman Abromoviç'le menajer Jose Mourinho arasındaki altı aylık küskünlük, ikilinin geçen hafta Stanford Bridge'de buluşmaları üzerine sona erdi.

LONDRA - İngiliz futbol devi Chelsea'de kulübün sahibi Roman Abromoviç'le menajer Jose Mourinho arasındaki altı aylık küskünlük, ikilinin geçen hafta Stanford Bridge'de buluşmaları üzerine sona erdi. Portekizli menajer, bilindiği üzere Ukraynalı yıldız Andrey Şevçenko'yu kendi onayını almadan transfer eden Abramoviç'e, takımın 'içişleri'ne karıştığı gerekçesiyle kızgındı. İkili, geçtiğimiz sezon boyunca bir araya gelmekten ısrarla kaçınmışlardı. Bütün bu olumsuz havanın dağıldığı, menajer Jose Mourinho'nun yaptığı açıklamayla öğrenildi.
Takımın, yeni sezon hazırlıkları dolayısıyla ABD'ye gitmeden önce Rus işadamıyla uzun ve güzel geçen bir toplantı yaptıklarını söyleyen Mourinho, "Aramızda bir sorun kalmadı. Ne düşündüğünü, ne istediğini, ne hissettiğini biliyorum ve o da benim menajer olarak nasıl çalıştığımı biliyor" dedi. Bu açıklamayla Mourinho'nun Chelsea'den ayrılacağı dedikoduları da sonlanmış oldu. (Spor Servisi)