Chelsea'nin Emenike çılgınlığı

Chelsea'nin Emenike çılgınlığı
Chelsea'nin Emenike çılgınlığı
Beşiktaş derbisinde formasını çıkarıp sahayı terk etmek istemesinin ardından Fenerbahçe'deki geleceği tartışma konusu olan Emmanuel Emenike için çarpıcı bir transfer iddiası ortaya atıldı.

İngiliz basını, Premier Lig devleri Liverpool, Tottenham ve Chelsea'nin, Emmanuel Emenike ile ilgilendiğini ve Jose Mourinho yönetimindeki Chelsea'nin, diğer takımlara kıyasla daha ciddi olduğunu iddia etti.

'Emenike formayı yere de atabilirdi'

Nijeryalı oyuncunun yakın arkadaşının sarf ettiği "Emenike, Fenerbahçe taraftarı ile olan ilişkisinden mutlu değil. Bir sonraki durağı İngiltere olacak gibi gözüküyor" sözlerinin yer verildiği haberde, Londra temsilcisinin önümüzdeki aylarda bu transfer için somut girişimde bulunacağı ifade edildi.

CHELSEA'DEN 16 MİLYON POUND

İngiliz devi Chelsea'nin, sarı-lacivertli oyuncunun transferinde son derece ciddi olduğunun altı çizildi. Emenike'yi rakiplerine kaptırmamak istemeyen Maviler'in, 16 milyon Pound'u gözden çıkardığı ileri sürüldü.   

Emenike için flaş iddia!


  http://www.radikal.com.tr/132295613229562

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ingilizler salak mı? - user386112

  adamlar futbolu icat etmişler, hangi oyuncu ne zaman ucuza alınır bilmiyorlar, değil mi? taraftarıyla sorun yaşayan ve formsuz olan bir oyuncuyu -hadi diyelim ki- almak istediler, değerinin çok çok altında bir rakam önerirler. emenike'nin en formda hali 16'nın yarısı etmez.

  İnsan - cem_ozgen

  Yalanında bu kadarına pes doğrusu bari alet olmayın .