"Chelsea'ye 9 dakika yetti"

"Chelsea'ye 9 dakika yetti"
"Chelsea'ye 9 dakika yetti"
İspanyol medyası, Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray ile Chelsea arasında 1-1 sonuçlanan karşılaşmaya geniş yer ayırdı.

Türk Telekom Arena'da alınan 1-1 lik beraberliğin Chelsea’ye yeteceğini iddia eden İspanyol gazeteleri, İngiliz ekibinin kendisini fazla sıkmadan işi bitirdiğini savundular.

Mancini: Tur şansımız yüzde 40


" GALATASARAY 'IN YARATICI FUTBOLCUSU YOK"

Fernando Torres'i ön plana çıkaran gazeteler, "İspanyol milli futbolcu tek başına Galatasaray'a yetti" yorumunda bulundular. Karşılaşmayı yöneten Velasco Carballo'nun iptal ettiği golün doğru bir karar olduğu vurgulanırken, İspanyol hakemin tek hatasının Felipe Melo’nun yaptığı sert faullere kart göstermemek olduğu belirtildi.

"Torres’in golü altın değerinde" başlığını atan Marca gazetesi, Galatasaray’ın İngiliz savunmasını geçecek yeterliliğe sahip yaratıcı futbolcusu olmadığını ileri sürdü. As gazetesi ise Torres’in erken gelen golünden sonra Galatasaray’ın gardının düştüğünü, ikinci yarı sarı-kırmızılı takımın iyi oynamasına rağmen Chelsea defansına çarptığını yazdı.

Babel'den Terry tweeti!

"TORRES, DROGBA'DAN ÇOK DAHA İYİYDİ"

"Bu iş Stamford Bridge'de biter” başlığını kullanan Sport gazetesi, "Torres mi, Drogba mı?" karşılaştırması yaparken, İspanyol golcünün Drogba’dan çok daha aktif bir oyun sergilediğini ifade etti.

"BERABERLİK MOURİNHO'YA YARADI"

İspanyolların bir diğer önemli gazetesi El Mundo Deportivo, "Dostlar arasındaki beraberlik Mou’ya yaradı" başlığını attı. Gazete, "Chelsea’nin, Galatasaray’ı kupa dışına itmesi için sadece 9 dakika yetti" ifadelerini kullandı. Mehmet ÇİFTÇİ (DHA)

Mourinho'dan Semih'e tebrik