Cibona maçı tekrar oynanacak

ULEB, Eurolig'de geçen hafta yapılan Cibona Zagreb - Ülker maçının yeniden oynanmasına karar verdi.

ANKARA - ULEB, Eurolig'de geçen hafta yapılan Cibona Zagreb - Ülker maçının yeniden oynanmasına karar verdi. ULEB, ev sahibi takımın 69-68 kazandığı, ancak masa hakemlerinin hatası nedeniyle Hırvat ekibine 2 sayı fazla yazılan karşılaşmanın sonucuna Ülker'in yaptığı itirazı haklı bularak maçın yinelenmesine karar verdiği açıkladı. Maçın yeni tarihinin daha sonra açıklanacağı belirtildi. Kurallara göre 2 takımın da o günkü kadrolarıyla sahada yer almaları gerektiği vurgulandı.
Eurolig'de Ülkerspor bu akşam Fransa'nın Pau Orthez takımıyla karşılaşacak.
Abdi İpekçi Spor Salonu'ndaki mücadele saat 19.40'ta başlayacak ve Sky Turk'ten naklen ekranlara gelecek. Antrenör Tolga Öngören, tur atlayabilmek için sahalarındaki tüm maçları kazanmak zorunda olduklarını söyledi. Öngören şöyle devam etti: "Pau Orthez güçlü bir ekip. Bu nedenle savunmada agresif oynayıp, hücumlarda da doğru şut seçimleri yapmak zorundayız. 40 dakika boyunca başabaş mücadele edeceğiz."
Bayanlar Pan Europe Ligi G Grubu'nda yer alan Fenerbahçe saat 21.00'de Fransa'nın Lille takımıyla karşı karşıya gelecek. (Spor Servisi)