Cihat Arslan: 35 puana da ulaşabilirdik

Cihat Arslan: 35 puana da ulaşabilirdik
Cihat Arslan: 35 puana da ulaşabilirdik
Spor Toto Süper Lig'de ilk devreyi 29 puanla averajla altıncı sırada tamamlayan Akhisar Belediyespor'un teknik direktörü Cihat Arslan, "İlk devrede hedeflediğimiz puanın üzerine çıktık, 35 puana da ulaşabilirdik" dedi.

İZMİR - Cihat Arslan, teknik ekip dahil olmak üzere yeni bir takım olarak çok çabuk adapte olduklarını ve doğru işler yaptıklarını söyledi.

İlk devreyi 29 puanla tamamladıklarını kaydeden Arslan, şöyle konuştu:
"İlk devrede hedeflediğimiz puanın üzerine çıktık, 35 puana da ulaşabilirdik. Türkiye Kupası maçları nedeniyle devre arasında kamp yapamayacağız. Türkiye Kupası'na da iyi başlayamadık. 3 Ocak'ta kendi tesislerimizde çalışmaya başladıktan sonra 2 Türkiye Kupası maçına çıkacağız."

Arslan, takımda alternatif anlamında eksiklerinin olduğunu belirterek, "Devre arasında transfer yapmak zor. Bu konuda çalışmalarımız, saptadığımız isimler var" ifadelerini kullandı.

"Futbolcularım önemli bir iş yaptılar, hepsine teşekkür ediyorum. Kadro ve takım bütünlüğümüzden memnunum" diyen Arslan, teknik ekiple bir araya geldikten sonra yönetim kuruluyla görüşeceklerini, bu süreçte takımdan ayrılabilecek oyuncuların olabileceğini kaydetti. (AA)