Çıkmadık candan ümit kesilmez

Chelsea-Valencia:Grup birinciliğini garantileyen Chelsea'nin bu maça asılmayacağını varsayalım. Valencia'nın ise az da UEFA Kupası ümidi var. Bu durumda garanticiler 0-2, sürprizciler 2 oynamalı.
Haber: BENER ONAR / Arşivi

Chelsea-Valencia: Grup birinciliğini garantileyen Chelsea'nin bu maça asılmayacağını varsayalım. Valencia'nın ise az da UEFA Kupası ümidi var. Bu durumda garanticiler 0-2, sürprizciler 2 oynamalı.
Marsilya-Liverpool: Liverpool beklenmedik biçimde Reading'e yenildi. Ancak bu durumda Benitez'in yıldızları Gerrard ve Torres'i erken oyundan alması ve hakemin yanlış kararları etkili oldu. İngiltere Euro 2008'de yok, Liverpool da elenmesin bari.


Büyütmek için tıklayınız

Olympiakos-Werder Bremen: Ev sahibi hafta sonunu zayıf bir ekiple oynayarak geçirdi. Bremen ise Hannover karşısında çok savaşmasına karşın yenilmekten kurtulamadı. Bremen bu sezon deplasmanlarda inanılmaz defans hataları yapıyor. Yunanlılar yüzüp yüzüp kuyruğuna getirdikleri son 16 fırsatını kaçırmaz.
Porto-Beşiktaş: 2.5 golün üstü biter diyip noktayı koymak lazım!
Real Madrid-Lazio: İspanyolların kaza kurşununa kurban gitmeyeceklerine eminim.
Schalke-Rosenborg: Schalke son 16'ya kalarak büyük bir iş başaracaktır. Rosenborg efendiye ise yazık olacak!
Arsenal-Steaua Bükreş: Sürpriz deneyin ve 2.5 golün altı oynayın. 2.10 gol oyunu için güzel bir oran çünkü.
Barcelona-Stuttgart: Nou Camp'ta futbol oynamak Almanlar için güzel bir tecrübe olacaktır. Tecrübeyle yetinirler.

Büyütmek için tıklayınız

Fenerbahçe-CSKA Moskova: Bu maçta bol gol olur mu? Stresli bir Kanarya 1-0 veya 2-0'la yetinir gibi. Bundan iyisi...
PSV-Inter: Haftalar öncesinden tanıdıklara, Inter'dir, bu son maç bile olsa yenilmez demiştim. Fikrimin arkasındayım.
Rangers-Lyon: Bu maçla ilgili hakikaten kararsız kaldım. İskoçların iç saha üstünlükleri son dönemde çok belirleyici bir faktör. Lyon ise Rangers'dan çok daha güçlü bir takım. Bana piyango Fransa'ya çıkar gibi geliyor ama...
Roma-Manchester United: Roma'nın 7-1'lik hezimet nedeniyle alacağı bir rövanş var.
Slavia Prag-Sevilla: Çekler evlerinde alacakları bir puana razı gibiler. Sevilla'nın grup liderliğini elde etmeye uğraşması bir
avantaj sanki.
Sporting Lizbon-Dinamo Kiev: Amaçsız bir karşılaşma... Talay Erker'in de dediği gibi üç ihtimale de açık bir maç!


Derbiyi 10 kişi bildi
Radikal'in geleneksel 'derbi skor-toto'sunda Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı 2-0 yeneceğini 134 katılımcıdan 10'u bildi. İşte ipi göğüsleyenlerin listesi: Tuğrul Akşar, Steve Bryant, Kasım Gülsuyu, Okay Karacan, Ara Koçunyan, Kürşad Oğuz, Ogün Temizkanoğlu, Yiğiter Uluğ, Ümit Metin Yıldız, Cem Yılmaz. Kendilerini kutlar, önümüzdeki derbilere bakalım deriz. Ayrıca geçmiş skor-totolarda 'bilenler listesi'nde iki ismi atlamışız. Galatasaray-Beşiktaş derbisini Murat Toklucu, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisini de Ahmet Çakır bilmişti.