Cim Bom, Taffarel'e rahat vermiyor!

Sezon başı Avusturya kampında takımın otobüsüne binmeyerek Jaguar kiralayan ve her yere kurmaylarını da alarak bu arabayla giden teknik direktör Terim, bu kampta ise siyah bir Audi'yi tercih etti.

  • Sezon başı Avusturya kampında takımın otobüsüne binmeyerek Jaguar kiralayan ve her yere kurmaylarını da alarak bu arabayla giden teknik direktör Terim, bu kampta ise siyah bir Audi'yi tercih etti.
  • Sakatlığı süren Batista ve Vedat'a bir hafta boyunca topa vurmak yasaklandı. Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki idmanda dizini duvara çarparak sakatlanan Baliç'in dünkü çift kale maçta yer alarak iyi performans göstermesi teknik direktör Fatih Terim'i sevindirdi. Oldukça hırslı gözüken Boşnak futbolcunun şutları ise isabetsizdi.
  • Parma ve Galatasaray takımının yan yana bulunan sahalarda çalışması nedeniyle Taffarel'in dikkati dağılıyor. Çünkü Sarı-Kırmızılı takım futbolcuları, eski kalecileri Taffarel lehine tezahürat yapıyorlar.
  • Takımın düz koşu yaptığı bir sırada basın mensuplarının yanına gelen Terim, "Vay be, burası aynı gözünü sevdiğimin Adana'sı gibi" dedi. 'Neresi benziyor' dercesine şaşkın bakışları gören Terim, "Marbella da bir Akdeniz şehri ve portakal bahçeleriyle ünlü. Benzerliği de bu kadar zaten" dedi.
  • Gribal enfeksiyon geçiren Ergün, Bülent Korkmaz'la aynı odada kalıyor. Fakat kaptan bu durumdan pek memnun değil, çünkü burnu tıkalı olan Ergün'ün sabaha kadar horlamasından rahatsız oluyor.
  • Altyapıdan Sedat ve İlker'i kampa getiren, Sabri'yi Almanya'da turnuvada olması nedeniyle Antalya'ya çağıracak olan Terim, güzel paslarından ötürü Sedat'ı övdü.