Cim Bom'da Baliç sevinci

Galatasaray'da Ergün sakatlığının ardından önceki günkü idmanda bileği burkulan Elvir Baliç sol kanatta sıkıntıya neden olurken, Boşnak futbolcunun dünkü çalışmada yer alması teknik direktör Terim'e rahat bir nefes aldırdı.
Haber: ERHAN TELLİ / Arşivi

İSTANBUL - Galatasaray'da Ergün sakatlığının ardından önceki günkü idmanda bileği burkulan Elvir Baliç sol kanatta sıkıntıya neden olurken, Boşnak futbolcunun dünkü çalışmada yer alması teknik direktör Terim'e rahat bir nefes aldırdı. Yönetimin kadro dışı bıraktığı Hasan Şaş'a ise Ergün yokluğunda zorunlu olarak forma yolu gözüktü. Terim'in milli futbolcusunu Kocaelispor maçı kadrosuna alıp almayacağı hafta sonunda netlik kazanacak. Ancak sezon başından bu yana formsuzluğuyla dikkat çeken Hasan'ın kadroya girip girmeyeceği merak konusu oldu.
Inter ve Liverpool kulüpleri menacerler aracılığıyla yıldız oyuncuya takımıyla yeni bir sözleşme imzalamaması konusunda baskılarını sürdürüyor. Kulüpler bu yolla Hasan Şaş'ı bonservis bedeli ödemeden renklerine bağlamayı planlıyor.
Ali Sami Yen Stadı projesinde pürüz çıkması yönetimi sıkıntıya soktu. Stadı yeniden inşa edecek olan Belçika'nın Unit Şirketi, olası Irak savaşı nedeniyle ödemelerde garanti isterken, stadın yıkımında gecikme olabileceği belirtildi. Devreye giren başkan Özhan Canaydın, Belçika şirketini inka etmek için görüşmelerini sürdürüyor.