Cim Bom'da rekabet kızıştı

Fatih Terim, Denizlispor maçı öncesinde ideal onbirini kafasında belirlerken, devre arasında yapılan flaş transferler, takım içindeki rekabeti arttırdı.
Haber: ERHAN TELLİ / Arşivi

İSTANBUL - Fatih Terim, Denizlispor maçı öncesinde ideal onbirini kafasında belirlerken, devre arasında yapılan flaş transferler, takım içindeki rekabeti arttırdı. Bu rakebatin özellikle idmanlara yansıması teknik heyeti memnun ederken, sakatlık ya da cezalardan dolayı doğabilecek sıkıntılara karşı alternatif isimlerin olması Terim'in yüzünü güldürüyor. Tecrübeli çalıştırıcının, savunmayı Ümit Davala, Abel Xavier, Bülent ve Hakan Ünsal, orta alanı ise Berkant, Ergün ve Hasan Şaş'a ileriyi ucu da Revivo ve Lukunku şeklinde oluşturması bekleniyor. Terim'in alternatif onbiri şu isimlerden oluşuyor: Kerem-Suat Usta, Emre, Mehmet Polat, Vedat-Pinto, Cihan, Batista (Suat), Balic-Ümit Karan, Arif.
Sarı-Kırmızılılar hazırlıklarını çift idmanla sürdürürken, sabah çalışması karlı kaplı bir zeminde yapıldı. Terim, zeminin buzlu olması nedeniyle antrenmanı suni çim sahasında aldırırken, idmana sakatlıkları süren Hakan Ünsal, Batista ve Ümit Karan katılmadı. Fabio Pinto ve Suat Kaya ise çalışmayı yarıda bıraktı. Bu arada, İngiltere'den gelen bir televizyon ekibi, kulüp hakkında haber yapmak amacıyla, A Takım ve altyapı tesislerinde çekimler yaptı.