Cim Bom'dan transfere devam

Galatasaray Kulübü Basın Sözcüsü Ali Dürüst, iyi bir kadro kurduklarını ve bu kadrodan çok iyi bir takım çıkacağını söyledi.

İSTANBUL - Galatasaray Kulübü Basın Sözcüsü Ali Dürüst, iyi bir kadro kurduklarını ve bu kadrodan çok iyi bir takım çıkacağını söyledi. Teknik direktör Fatih Terim'in isteği doğrultusunda transferlerin süreceğini belirten Dürüst: "Bizi heyecanladıracak ve bir yerlere taşıyacak bir transfer olursa kadroda yenilik yapabiliriz" açıklamasında bulundu. Dürüst, Barcelona'lı Overmars ile yaklaşık bir ay önce ilgilendiklerini, ama İspanyol kulübün bu futbolcuyu vermek istemediğini belirtti.
Sarı-Kırmızılı takımın bu sezon da hem ligde hem Avrupa'da şampiyonluğa oynayacağını söyleyen Dürüst sözlerini şöyle tamamladı: "Galatasaray'a uzun soluklu bakmak lazım. Şampiyonlar Ligi kurulduğundan beri Avrupa'da dört takım her yıl bu lige katıldı; Galatasaray da bunlardan birisi. Geçen yıl amacımız daha ileri gitmekti. İyi de bir başlangıc yaptık. Bu yıl kaldığımız yerden devam ederek çok daha ileriye gitmeyi hedefliyoruz. Bu sezon maçlarımızı oynayacağımız Atatürk Olimpiyat Stadı'nda, seyirci rekorlarına imza atacağımıza inanıyorum."