Cim Bom'un rakibi Bükreş

Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı değerlendiren Galatasaray, bugün National Bükreş ile özel maç yapacak. Sarı-Kırmızılı ekip, yeni transfer Ovidiu Petre'nin eski takımı ile saat 21.45'de karşı karşıya gelecek.

İSTANBUL - Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı değerlendiren Galatasaray, bugün National Bükreş ile özel maç yapacak. Sarı-Kırmızılı ekip, yeni transfer Ovidiu Petre'nin eski takımı ile saat 21.45'de karşı karşıya gelecek. Galatasaray, bu karşılaşmanın hazırlıklarını yaptığı antrenman ile sürdürdü. Antrenmana milli takımlara giden futbolcular ile sakatlıkları süren Hakan Ünsal, Volkan Arslan ve Ümit Karan katılmadı. Bu arada, Galatasaray, Eylül ayında üç Süper Lig, iki Şampiyonlar Ligi karşılaşmasında sınav verecek.
Milli takımlarda bulunan oyuncuların, 11 Eylül perşembe günü takıma katılmalarının ardından çalışmalarına Florya Metin Oktay Tesisleri'nde devam edecek olan Galatasaray, 12 Eylül cuma günü Konya'ya gidecek. 13 Eylül'de Konyaspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Galatasaray, 17 Eylül'de Torino'da saat 21.45'de Juventus ile Şampiyonlar Ligi maçı için sahaya çıkacak. Bu karşılaşmadan dört gün sonra ise sahasında Fenerbahçe'yi ağırlayacak olan Galatasaray, ligin 7. haftasında Adanaspor ile deplasmanda karşılaşacak. Sarı-Kırmızılılar, Eylül ayının son karşılaşmasında 30 Eylül salı günü Atatürk Olimpiyat Stadı'nda saat 21.45'de Real Soceidad ile karşı karşıya gelecek. (Spor Servisi)