Cimbom'a iki Brezilyalı birden

Cimbom'a iki Brezilyalı birden
Cimbom'a iki Brezilyalı birden
Sarı-kırmızılılar, Gremio forması giyen Alex ile anlaşma sağladıktan sonra aynı takımda kiralık oynayan Rhodolfo için harekete geçti.

İSPANYA - Galatasaray Kulübü'nün, 27 yaşındaki Brezilyalı stoper Rhodolfo ile anlaşmaya vardığı ve Sao Paulo yöneticileriyle bonservis bedeli konusunda pazarlıklara başladığı belirtildi.

Albayrak'tan Arda Turan itirafı


"ANLAŞMA AN MESELESİ"
Galatasaray’ın Rhodolfo’ya transfer teklifinde bulunduğu futbolcunun menejeri Rafael Felix tarafından basına duyuruldu. Felix, "Gremio için yapılacak fazla bir şeyimiz yok. Futbolcunun bonservisinin Sao Paulo'ya ait. Anlaşmanın her an imzalanabilir" dedi.

Alex Telles'in ardından Rhodolfo'yu da Galatasaray'a kaptırmak istemeyen Gremio ise "Defansımız Galatasaray’a taşınıyor” açıklaması yaparak, endişelerini dile getirdi.

Mancini'den Terim'e taş!


5 OCAK'TA ÇİFTE İMZA

Brezilya basını, Alex ile Rhodolfo’nun 5 Ocak’da İstanbul 'a hareket ederek, kendilerini sarı-kırmızılı yapacak sözleşmeye imza atacağını iddia etti.

Rhodolfo, 2012 yılında Brezilya’da 'en başarılı defans oyuncusu' seçilmişti. Sambacı, geçtiğimiz yıl Juventus tarafından transfer edilmek istenmiş ancak bu girişim başarısızlıkla sonuçlanmıştı. Mehmet ÇİFTÇİ (DHA)

Tarık Çamdal transferinde flaş gelişme