Cimbom'da sakatların son durumu

Cimbom'da sakatların son durumu
Cimbom'da sakatların son durumu
Ligde son 2 maçı kaçıran Hakan Balta, antrenmanın tamamında yer aldı. Sneijder'in tedavisi sürerken, Muslera salonda çalıştı.

Galatasaray , ezeli rakibi Fenerbahçe ile Pazar günü oynayacağı maçın hazırlıklarına bir günlük iznin ardından bugün yaptığı antrenmanla başladı.

Demirören'den derbi yorumu

Teknik direktör Roberto Mancini'nin saha içinde oyuncularıyla yaptığı kısa süreli toplantının ardından başlayan antrenmanın ilk bölümünde iki gruba ayrılan oyuncular, ısınma hareketleri gerçekleştirdiler. Daha sonra dar alanda çift kale maç yapılan antrenmanın ana bölümünde taktik çalışmalar üzerinde duruldu.

Hafif sakatlıkları bulunan Aurelien Chedjou, Emmanuel Eboue ve Ceyhun Gülselam tedavilerinin ardından takımla çalıştılar. Hakan Balta, tedavisinin ardından takımla birlikte antrenmanın tamamında ilk kez yer aldı.

Wesley Sneijder'ın tedavisine devam edildi. Ayak baş parmağında kırık olan Fernando Muslera, tedavisinin ardından salonda çalıştı. Sağ kasık adalesindeki sakatlığı için tedavisi devam eden Ufuk Ceylan, tedavisinin ardından salonda çalıştı.

Antrenman esnasında belinde ağrı hisseden Didier Drogba, ilk bölümde takımla çalıştıktan sonra ikinci bölümde tedbir amaçlı olarak salonda çalıştı.

Pogba'dan Galatasaray'a gözdağı