Cimbom'dan Paşa'ya Sabri teklifi

Cimbom'dan Paşa'ya Sabri teklifi
Cimbom'dan Paşa'ya Sabri teklifi
Transferde kadro dışı bırakılan isimleri kullanmak isteyen Galatasaray, Kasımpaşa'nın golcüsü için Gökhan Zan artı Sabri takasını teklif etti.

Didier Drogba'yı yollayan, elinde sadece Burak Yılmaz ile Umut Bulut kalan Galatasaray , hücum hattına takviye peşinde. Adem Büyük ile uzun süredir ilgilenen Cimbom ,geçen haftalarda olumsuz yanıt almıştı. Ancak yeni transfer Eren Derdiyok'un çapraz bağlarını koparması Kasımpaşa'nın tüm planlarını değiştirdi.

Galatasaray'ın beşinci transferi


KASIMPAŞA GÖKHAN'A TALİP

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; yabancı stoper almayı düşünen lacivert-beyazlılar, Eren'in sakatlığı sonrası yabancı hakkını forvetten yana kullanmaya karar verdi ve stoper olarak yerli takviye yapacak. Kasımpaşa bu doğrultuda Galatasaray'da kadro dışı kalan Gökhan Zan'a talip oldu.

PRANDELLI SİNYALİ VERMİŞTİ

Sarı-kırmızılılar, Sabri Sarıoğlu ile de ilgilenen İstanbul ekibine takas teklifiyle cevap vermeye hazırlanıyor. Sabri ve Gökhan karşılığında Adem Büyük transfer edilmeye çalışılacak. Cesare Prandelli, düzenlediği ilk basın toplantısında, kampa götürmediği Sabri ve Gökhan Zan'ın takıma dönüşüne yeşil ışık yakmamış ve "Bu bir değişim" diyerek yolların kesin olarak ayrılacağı sinyalini vermişti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan Galatasaray'a cevap!