Cimbom'un 3 yıldızı imzalıyor

Cimbom'un 3 yıldızı imzalıyor
Cimbom'un 3 yıldızı imzalıyor
Sarı-kırmızılılar, Selçuk İnan'la 2018, Muslera ile 2019'a kadar anlaşmak için masaya oturacak. Semih Kaya'ya ise 5 yıllık yeni bir teklif yapılacak.

Galatasaray Yönetimi, sarı-kırmızılı takımın 3 asının kontratını uzatacak. Semih Kaya ile 5 yıllık sözleşme hazırlığı yapan sarı-kırmızılı yönetim, kaleci Fernando Muslera ve Selçuk İnan’ı da pas geçmedi. Başkan Ünal Aysal ve kurmayları, Muslera, Semih ve Selçuk’un performansından memnun oldukları için Mayıs ayında bu oyunculara yeni kontratla birlikte zam da yapacak.

G.Saray'dan F.Bahçe'ye: Gereği yapılır!


EN AZ YÜZDE 25 ZAM

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Yönetim, kontratı 2016’da bitecek Semih’in 1.4 milyon TL (yaklaşık 460 bin euro) olan garanti ücretini de 1 milyon euroya çıkartacak 5 yıllık bir teklif sunacak. Sarı-kırmızılılar, Muslera’nın sözleşmesini 2016’dan 2019’a kadar uzatma ve yıllık ücretini de 2 milyon eurodan 2.5 milyon euroya çıkartmayı planlıyor.

DROGBA VE SABRİ BELİRSİZ

Selçuk'a ise 4 yıllık kontrat önerilecek. Bunun karşılığında milli futbolcunun 2 milyon euro olan yıllık ücreti de 2.5 milyon euroya yükseltilecek.

Galatasaray Yönetimi, kontratı sezon sonu bitecek Didier Drogba, Ceyhun Gülselam, Ufuk Ceylan, Guillermo Burdisso ve Sabri Sarıoğlu hakkında ise Roberto Mancini’nin kararını bekleyecek.

Coulibaly: Drogba'nın motor yanmış