Cimbom'un Tarık ve Erkan teklifi

Cimbom'un Tarık ve Erkan teklifi
Cimbom'un Tarık ve Erkan teklifi
Sarı-kırmızılı kulüp, Eskişehirspor forması giyen Tarık Çamdal ve Erkan Zengin'in transferi için Umut Gündoğan, Dany Nounkeu ve Engin Baytar'ı önerdi.

ESKİŞEHİR - Eskişehirspor Kulübü Başkan Vekili Ahmet Yalçın, siyah-kırmızılı ekibin bugün ikinci etap kampı için Avusturya'ya gittiğini hatırlatarak, yurtdışı kampında takımın 2014-2015 sezonuna hazırlanacağını kaydetti.

Sabri Sarıoğlu'na bir şok daha!


Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın kampta takımın kurgusunu belirleyeceğini ifade eden Yalçın, "Avusturya'da takımımıza son şekil verilecek. Lige hazır halde kampı tamamlayacağız. Takımımızın kampta yapacağı son iki hazırlık maçını yöneticiler olarak izleyeceğiz. Eskişehirspor, bu sezon ligin iyi takımlarından olacaktır" diye konuştu.   

"TARIK VE ERKAN'I SATMAK ZORUNDA DEĞİLİZ"

Yalçın, Tarık Çamdal ve Erkan Zengin'in transfer konusuna değinerek, şunları söyledi:
" Galatasaray , Tarık ve Erkan'ı transfer etmek istiyor. Bizim istediğimiz rakamlarda bir teklif gelirse Galatasaray ile anlaşabiliriz. Sarı-kırmızılı yöneticiler, Umut Gündoğan, Engin Baytar ve Dany Nounkeu gibi futbolcuları da öneriyorlar. Biz de Emre Güngör ve Yekta Kurtuluş gibi futbolculara sıcak bakıyoruz. Takımımızda yer alabilecek, sistemimize uyacak futbolcularla çalışabiliriz. Öte yandan Tarık ve Erkan'ı satmak zorunda da değiliz. Spartak Moskova'nın golcü futbolcusu Welliton Soares de Morais ise hafta başında takımımızın Avusturya kampına katılacak. Bir-iki futbolcu daha transfer edebiliriz." (AA)

Galatasaray için sürpriz iddia