Cisse: Mücadeleci ve savaşçıyım

Beşiktaş'ın Paris Saint Germain'den transfer ettiği ve taraftarın kendisinden çok şey beklediği Fransız futbolcu Edouard Cisse, kendisini 'mücadeleci ve savaşçı' bir oyuncu olarak niteledi ve...

INSBRUCK - Beşiktaş'ın Paris Saint Germain'den transfer ettiği ve taraftarın kendisinden çok şey beklediği Fransız futbolcu Edouard Cisse, kendisini 'mücadeleci ve savaşçı' bir oyuncu olarak niteledi ve "Saha içinde takımım için her şeyi yaparım ama saha dışında sakin bir kişiliğim var" dedi. Takımın kamp yaptığı otelde bir basın toplantısı düzenleyen Cisse, Türkiye'ye ilk geldiğinde, havaalanında Beşiktaş taraftarının kendisine gösterdiği ilgiye hem şaşırdığını, hem de mutlu olduğunu söyledi. Yıldız oyuncu, Türkiye'ye gelip gelmeme konusunda Beşiktaş'ın eski futbolcusu Pascal Nouma ile konuştuğunu da söyledi.
Hazırlık maçlarını değerlerdiren Cisse, "Sonuçta oynadığımız maçlar hazırlık maçları, eksikliklerimizi görüyoruz ve yavaş yavaş hazırlanıyoruz.
İlerleyen zamanlarda daha farklı olacağız" dedi. Cisse, hangi mevkide daha verimli olabileceği yönündeki soruya yanıt olarak orta sahanın her yerinde oynayabileceğini söyledi.
Rakip Dinamo Bükreş
Öte yandan Beşiktaş, Wüstenrot Turnuvası'nın finalinde bugün Romanya temsilcisi Dinamo Bükreş'le karşılaşacak. Saat 19.00'da başlayacak mücadele D-Smart 41. kanaldan naklen yayımlanacak. Bu arada Siyah-Beyazlı kulübün efsane futbolcularından Yusuf Tunaoğlu, ölümünün yedinci yıldönümünde, bugün Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anılacak. Mezarlıktaki anma töreni 17.00'de başlayacak. (Spor Servisi)