Çizme'ye göre tek sorun para

İtalyan spor gazetesi La Gazzetta dello Sport, Galatasaray ile sözleşme uzatmayan Hasan Şaş'ın Inter'le imza aşamasına geldiğini yineledi.

ROMA - İtalyan spor gazetesi La Gazzetta dello Sport, Galatasaray ile sözleşme uzatmayan Hasan Şaş'ın Inter'le imza aşamasına geldiğini yineledi. 'Milano temsilcisiyle Türk futbolcunun menaceri Hakan Azman'ın aracılığıyla görüşme trafiği sürüyor' denilen haberde, tek sorunun para olduğu, Azman ve Interli yöneticiler arasındaki son görüşmede bundan dolayı sonuca varılamadığı öne sürüldü.
Gazete haberinde, 'Türk futbolcu ilk görüşmede 2.5 milyon dolar istedi. Daha sonra bunu 2 milyon 250 bin dolara düşürdü. Şimdilik Milano ekibi, 1.5 milyon dolar vermekte ısrar ediyor. Yani, fark oldukça büyük. Bu yüzden menacer Azman ile Interli yöneticiler arasındaki son görüşmede sonuç alınamadı. Ama Hasan'ın İtalya'da oynamakta ısrar etmesi nedeniyle taraflar arasında görüşmeler sürüyor. Başkan Massimo Moratti de, Emre ve Okan'dan sonra üçüncü Türk futbolcuyu kulübün renklerine bağlamak için her türlü fedakarlığı yapacak' ifadelerini kullandı.
Gazete, Inter'in Şaş'a Galatasaray ile sözleşme yenilememesi hakkında baskı yaptığını, aksi durumda transferden vazgeçeceğini kaydetti. (Spor Servisi)