Cizrespor'un Fildişili transferi: Burası bana göre değil

Cizrespor'un Fildişili transferi: Burası bana göre değil
Cizrespor'un Fildişili transferi: Burası bana göre değil
Cuma günü Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımlarından Cizrespor'a transfer olduğu açıklanan ve ilçede sevgi gösterileri ile karşılanan eski Antalyasporlu forvet Sergi Djiehoua, 24 saat geçmeden ilçeden ayrılma kararı aldı.

RADİKAL - Süper Lig'de Antalyaspor ve PTT 1. Lig'de Boluspor formaları giyen Sergi Djiehoua'nın Cuma günü Cizrespor'a transfer olduğunun açıklanması futbol kamuoyunun ilgisini çekmişti. Forvet oyuncusu Cuma günü Cizre'de sevgi gösterileri ile karşılanmış, büyük ilgi görmüş ve ilk açıklamasında "Cizrespor'un ismini çok duydum ve bu yüzden tercihimi bu yönde kullandım" demişti.

Fildişi Sahilli oyuncu Cizre'de sevinç gösterileri ile karşılanmış ve kulüp yöneticileri ile poz vermişti

Ancak aradan daha 24 saat geçmeden Fildişi Sahilli oyuncunun ilçeyi terk ettiği ortaya çıktı. Fildişi Sahilli oyuncunun KKTC takımlarından Bostancı Bağcıl'a transfer olacağı ise KKTC gazetelerinde iddia ediliyor. Djiehoua, Cizre'ye gelmeden önce de Ada takımı ile antrenmanlara çıkmış, 16 Eylül 'de ise Bostancı Bağcıl ile Serdarlı arasındaki hazırlık maçında forma giyerek karşılaşmanın tek golünü kaydetmiş.

Djiehoua, KKTC K-PET Süper Lig'in iddialı ekiplerinden Bostancı Bağcıl'ın 16 Eylül'deki hazırlık maçında forma giymiş

Hürriyet gazetesinden Türker Arslan'ın haberine göre, Bostancı Bağcıl kulübü başkanı Hasan Besim, KKTC'de medyaya yaptığı açıklamada Djiehoua'nın kendisini arayarak, "Pazartesi adaya geri geleceğim. Burası bana göre değil" dediğini söyledi.

Cizrespor yöneticileri ise oyuncunun halen ilçede olduğunu ve kendisiyle henüz sözleşme imzalamadıklarını söylediler.