'Çocuklar Mecnun'u kırmadı'

'Çocuklar Mecnun'u kırmadı'
'Çocuklar Mecnun'u kırmadı'
Trabzon'da yayınlanan yerel gazeteler, 2010-2011 sezonunda Fenerbahçe'nin 4-3 kazandığı maç öncesi eliyle 4 işareti yaptığı fotoğrafı kullandıkları Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz'a göndermelerde bulundular.

Bordo-mavili takımın deplasmada 4-0 kazandığı Sivasspor maçı sonrası yerel gazeteler, Trabzonspor'u överken, Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Odyakmaz ve kaleci Korcan'ı sert biçimde eleştirdi.

Hami Mandıralı kendini gösterdi


Taka Gazetesi, "Trabzonsporlu futbolcular, şampiyonluğumuzu çalan Korcan'a gol oldu yağdı" ve "2010 ruhu Sivas'ta dirildi" başlığını attı. Taka Gazetesi, bu arada 2010-2011 sezonunda Fenerbahçe 'nin 4-3'lük üstünlüğüyle sona eren maçtan önce eliyle 4 işareti yapan Mecnun Odyakmaz'ın fotoğrafını kullandı ve "Çocuklar Mecnun'u kırmadı" başlığını attı.

Karadeniz Gazetesi'de Mecnun Odyakmaz'ın fotoğrafıyla, "Mecnun sen istersin de Trabzon atmaz mı?" ve "Al sana dört" başlıklarını kullandı. Gazete, haberinde ise, "Trabzonspor'un şampiyonluğunun ayak oyunlarıyla elinden alındığı 2010-2011 sezonunun son maçında Aziz Yıldırım'ın yanındaki Mecnun Odyakmaz'ın eliyle gösterdiği, '4' rakamı çok konuşulmuştu. Trabzon bu hareketi unutmadı, unutturmadı, gereken cevabı vermek için, dile kolay 3 yıl bekledi. Sivas'ta Mustafa, Olcan, Henrique sahne aldı. Odyakmaz'ın dileği bir kez daha yerine getirildi" ifadelerini kullandı.

Trabzonspor Sivas'a patladı: 4-0


"DİRİLİŞ"

Türksesi Gazetesi, "Trabzon uykudan uyandı" başlığıyla çıkarken Trabzonspor'un özlenen deplasman galibiyetinin 6 ay sonra geldiğini vurguladı. Karadeniz'in Sesi Gazetesi, "Fırtına çok sert esti" ve "Diriliş" başlıklarını atarken galibiyetin Trabzonspor'u yeniden lige motive ettiğini ifade etti.

"İŞTE FIRTINA BU"

Kuzey Ekspres Gazetesi, oynanan oyunun memnuniyet verici olduğunu belirtti, "Efsanenin dönüşü" ve "Tarihinin en karışık günlerini yaşayan Karadeniz fırtınası, Anka kuşu misali, Sivas'ta, 'Ben ölmedim' dedi" başlığını attı. Günebakış Gazetesi ise, "İşte fırtına bu, özlemiştik be…" ve "Trabzon patladı!" başlıklarıyla Sivasspor galibiyetini okuyucularına duyurdu. Karadeniz'de Sonnokta Gazetesi de, "Fırtına öyle bir patladı ki, TFF'den duyuldu" ve "Trabzonspor, Sivas'ı dağıtarak dördüncü sıraya yerleşti" manşetlerini kullandı. Yunus Emre SEL (DHA)

Yeni ceza kapıda!