Çok ilginç Burak ve Selçuk cevabı

Çok ilginç Burak ve Selçuk cevabı
Çok ilginç Burak ve Selçuk cevabı
Galatasaray Başkanı Aysal, iki milli yıldız için "Sanki evlenecekler, kız istiyorlar da babaları mı vermiyor" diyen taraftara, "Belki de böyledir" demekle yetindi.

Şampiyonlar Ligi'ne veda eden Galatasaray 'da Başkan Ünal Aysal'ın, teknik kadro ve futbolcuların performansından memnun olmadığını açık açık ilan etmesi Florya'da gerginlik yarattı.

Galatasaray Kulübü'nden takıma ve taraftara mesaj


Londra dönüşünde bir taraftarın "Başkanım, Selçuk ve Burak sanki evlenecek de babaları kızları vermiyor. Bu yüzden kafaları rahat değil gibi oynuyorlar" demesi üzerine, Aysal "Belki de böyledir" diyerek iki oyuncunun performansından memnun olmadığını ifade etti.

Fernando Muslera'yı da yediği ilk golde suçlu bulan Başkan Aysal, Karabükspor deplasmanından sonra Londra'ya giderken de Didier Drogba'yı oyundan alan ve Wesley Sneijder'i yanlış yerde oynattığını iddia ettiği Roberto Mancini'nin taktiklerinden duyduğu rahatsızlığı söylemişti. Muslera ve Semih Kaya ile birlikte kontratının iki yıl daha uzatılması beklenen kaptan Selçuk İnan ile yönetimin hala masaya oturmamış olması da problemi büyütüyor. ( Sabah )

G.Saray-F.Bahçe derbisinin tarihi