'Çok yakında döneceğim'

Milli Takım ve Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Mustafa Denizli, altı ay içinde yurt dışındaki bir takımın başında, yeniden futbol yaşamına döneceğini söyledi.

BURSA - Milli Takım ve Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Mustafa Denizli, altı ay içinde yurt dışındaki bir takımın başında, yeniden futbol yaşamına döneceğini söyledi. Sarı-Lacivertli takımda çalıştıktan sonr,a takım çalıştırmayan tecrübeli hoca, yeni yılın Türk sporuna barış, huzur, ve başarı getirmesi dileğinde bulundu. Yılbaşı tatili için Uludağ'da bulunan Denizli, 'Futbola ne zaman döneceksiniz?' yönündeki soruya, "Herkes bunu merak ediyor, ama ben merak etmiyorum. Ülkemde bu işi en iyi şekilde yaptığıma inanıyorum. Bu yıl, özellikle de bu ortamda ülkemde çalışmayı hiç mi hiç düşünmüyorum" dedi.
Tecrübeli hoca, Türkiye'de teknik direktörlük defterini bir süreliğine kapattığının da altını çizerek şunları kaydetti: "Son zamanlarda yurt dışında çalışma isteğim arttı. Bunu da en kısa sürede gerçekleştireceğimi sanıyorum. Önümüzdeki altı aylık dönemde, dünyanın herhangi bir yerinde, yine aynı şevk ve iddia ile futbola döneceğim. Futboldan kopmam diye bir şey söz konusu bile olamaz."
Denizli, kısa süre önce yurt dışında çalışması için dört takımdan teklif geldiğini, ancak seçici olduğu için kendi isteği ile bunun gerçekleşmediğini belirterek, "Beni artık yurt dışından izleyeceksiniz. Bu benim için de iyi" dedi. (Spor Servisi)