Constant krizi devam ediyor

Constant krizi devam ediyor
Constant krizi devam ediyor
Deplasmanda yapacağı Gaziantepspor maçının hazırlıklarını günde çift antrenmanla sürdüren Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Kevin Constant, takımdan ayrı çalışıyor.

Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde saat 11.00'de ilk 20 dakikasiı basına açık yapılan günün ilk çalışmasına hasta olan Oscar Cardozo, sakatlıkları bulunan Yatabare ve Yusuf Erdoğan ile takımdan ayrı çalışan Kevin Constant katılmadı.

BELKALEM KOŞULARA BAŞLADI

Sakatlığı nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı olan ve çalışmalarını salonda sürdüren Cezayirli defans oyuncusu Essaid Belkalem, düz koşulara başladı. Fizyoterapist eşliğinde koşan Belkalem, daha sonra salonda antrenmana devam etti. Ayrıca kaleci Onur Kıvrak da düz koşunun ardından salonda kondisyon çalıştı.

NEŞELİ ÇALIŞMA

Antrenmanda bordo-mavili oyuncuların neşeli tavırları dikkati çekti. Takımın toplanmasını beklerken bazi futbolcular eldivenden yaptıkları topu sektirerek birbirlerine pas atmaya çalıştı. Düz koşu sırasinda Mustafa Akbaş'ın sırtına atlayan İshak Doğan , neşeli anların yaşanmasina neden oldu.

Trabzonsporlu oyuncular, ısınma ve topla koordinasyon hareketlerinin ardından yari sahada çift kale maçla taktik çalışma gerçekleştirdi. Antrenmana U21 takımından 6 futbolcu katıldı.