Cordoba çok sert uyarıldı

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Yıldırım Demirören, Cordoba'nın bonservisi için Boca Juniors'a verilen teminat mektubunun karşılığı olan 1 milyon 600 doları bankaya yatırdıklarını belirterek...

ZÜRİH/İSTANBUL - Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Yıldırım Demirören, Cordoba'nın bonservisi için Boca Juniors'a verilen teminat mektubunun karşılığı olan 1 milyon 600 doları bankaya yatırdıklarını belirterek,
"Kendisi ya Güney Kore'ye gelir ya da futbol oynaması zora girer" diyerek sert bir uyarıda bulundu. Demirören yasal haklarını sonuna kadar arayacaklarını kaydererek, "Bunu artık onur meselesi olarak görüyoruz. Gereken yapılacak. Hiç kimse kendi başına bir iş yapamaz. Kulübün haklarını arayacağız" ifadesini kullandı.
Siyah-Beyazlı takımda bu gelişmelere rağmen alternatif kaleci arayışları da sürüyor. Asper'den olumlu yanıt alan yönetim, Fenerbahçe'nin de listesinde olan Pletikosa ve Manzantini'yle temaslarrda bulunuyor.
Zürih'te yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Kartal, ilk hazırlık maçında bugün amatör lig ekiplerinden Schafhausen ile karşılaşacak. Maç 20.30'da başlayacak. Öte yandan Zürih yolculuğu öncesi Atatürk Havalimanı'na herkes kulübün verdiği tek tip elbiseyle gelirken İlhan Mansız'ın spor kıyafetler giymesine tepkiler sürüyor. Menajer Sinan Engin disiplinsiz davrananlara taviz vermeyecekleri, herkesin kurallara uyacağını söyledi. (Spor Servisi)