Cordoba'nın ilk tercihi Beşiktaş

Cordoba, sezon sonuna kadar Siyah-Beyazlı takımla kiralık olarak sözleşmesi bulunduğunu ve şimdilik hiçbir takıma gitmeyi düşünmediğini söyledi.
Haber: ORHAN YILDIRIM / Arşivi

İSTANBUL - Cordoba, sezon sonuna kadar Siyah-Beyazlı takımla kiralık olarak sözleşmesi bulunduğunu ve şimdilik hiçbir takıma gitmeyi düşünmediğini söyledi. Ülkesinden dönen Kolombiyalı eldiven, kulübü Boca Juniors'ın kendisini geri istediğini belirterek şöyle konuştu: "Boca Juniors kulübü teknik direktör Carlos Bianchi ile anlaşma sağladı. Kendisi de, beni takımda görmek istediğini yönetime iletmiş. Ancak şu anda Beşiktaş'ın oyuncusuyum ve takımımdan çok memnunum. Gelecek sezon için henüz bir karar vermedim. Ancak ilk tercihim Beşiktaş olur."
Devre arası çalışmalara dün başlanırken, idmanda gribal enfeksiyona yakalanan teknik direktör Lucescu'nun ayakta durmakta zorluk çektiği gözlendi. Rumen çalıştırıcı, Antalya'da iyi bir hazırlık dönemi geçirmeyi planladıklarını belirterek, "Aramıza henüz katılmayan birkaç oyuncu var. Tam kadro olduğumuz zaman tempolu idmanları hızlandıracağız. Bu dönemde çok zorlu maçlara çıkacağız. Umarım ilk yarıdaki sakatlıkları bu yarıda da yaşamayız" diye konuştu.