Coulibaly: Drogba'nın motor yanmış

Coulibaly: Drogba'nın motor yanmış
Coulibaly: Drogba'nın motor yanmış
Türkiye'de Adana Demirspor, Gaziantepspor, Ankaragücü, Vanspor, Siirtspor, Denizlispor ve Diyarbakırspor formaslarını giyen Coulibaly, Fenerbahçe ve Drogba için çarpıcı ifadeler kullandı.

Müslümanlığı seçip Abdullah Doğan ismini alan eski futbolcu Fernand Coulibaly, Fenerbahçe 'nin başarılı olmaması için bazı güçlerin elinden geleni yaptığını iddia etti.

G.Saray'dan F.Bahçe'ye: Gereği yapılır!

"FENERBAHÇE İLE UĞRAŞILIYOR"

Coulibaly, "Yıllardır Fenerbahçe ile uğraşılıyor. Şu anda Fenerbahçe’nin iyi gitmemesi için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu sefer olaylar dışarıdan geliyor. Geçtiğimiz hafta ise Fenerbahçe, hakeme biraz baskı yaptı. Yapmasalar iki penaltı verilmezdi. Ligde en sağlam takım Galatasaray , ama ben Fenerbahçeliyim. Fenerbahçe’yi seviyorum” dedi.

"DROGBA BİTMİŞ"

Coulibaly, Galatasaray forması giyen Didier Drogba hakkında ise "Drogba bitmiş. Bakıyorsun hadi git, gidemiyor, motor yanmış. Tabii bir de Felipe Melo var. Sahada tekme atar, vurur, her türlü faullü hareketi yapar. Ama Galatasaray’ın en sağlam adamı. Onun için de önemli olan paradır. Gol attığı zaman koşuyor, formayı öpüyor ama yalan. Afrika Kupası'nda başarılı oldu, ama Türkiye ’yi seçti. Çünkü burada vergi yok" şeklinde konuştu.  

Drogba'dan mesaj: Artık ayrılma zamanı