Cristiano Ronaldo artık ikinci planda!

Cristiano Ronaldo artık ikinci planda!
Cristiano Ronaldo artık ikinci planda!
Real Madrid'in yeni formalarının tanıtıldığı reklam fotoğrafında, Cristiano Ronaldo'nun Gareth Bale'in arkasında yer alması kriz yarattı. Portekizli yıldızın fotoğraf çekimlerine anlaşma gereği zorla getirildiği ileri sürüldü.

MADRİD - Real Madrid'de Gareth Bale'in, Cristiano Ronaldo'dan daha önemli bir hale geldiği konuşuluyor. İspanyol kulübünün, bu sezondan itibaren Portekizli futbolcu yerine Galli yıldızı ön plana çıkartacağı iddia edildi.

Real Madrid yönetiminin, bonservisine 100 milyon Euro ödenen Gareth Bale'in, takım arkadaşı Ronaldo'nun gölgesinde kalmasını önlemek için bu kararı aldığı belirtildi.

Spor yorumcuları ise Real Madrid'in, yavaş yavaş Ronaldo'dan kurtulmaya çalıştığını öne sürdü. 30 yaşına gelen yıldız futbolcunun, önümüzdeki sezon Real Madrid formasını giymesinin zor bir olasılık olduğu yorumları yapıldı.

İspanyol basını ise Ronaldo'nun teknik direktör Rafael Benitez ile yıldızının bir türlü barışmadığını, ikisinden birinin kısa sürede takımdan ayrılacağını yazdı. Mehmet ÇİFTÇİ (DHA)

İŞTE KRİZ ÇIKARAN FOTOĞRAF