Cristiano Ronaldo: Eşcinsel değilim

Cristiano Ronaldo: Eşcinsel değilim
Cristiano Ronaldo: Eşcinsel değilim
Real Madrid'in dünyaca ünlü Portekizli futbolcusu Cristiano Ronaldo, eşcinsel olduğu iddiasına, "Eşcinsel değilim. Olsam bunu gizlemezdim" yanıtını verdi.

Cristiano Ronaldo, Fas asıllı Hollanda vatandaşı kikboksçu Badr Hari ile eşcinsel ilişki yaşadığı iddiası üzerine net bir açıklama yaptı.

GZone’un haberine göre Portekizli futbolcu, "Hakkımda çıkan haberleri okuyorum. Hayır, eşcinsel değilim. Olsam bunu gizlemezdim. Ligin ilk haftalarında, özel hayatımda problemli bir dönemden geçmem sebebiyle bir adaptasyon sıkıntısı yaşadım. Bu sıkıntıyı atlattım, tüm hayranlarımdan özür dilerim" ifadelerini kullandı.

İngiliz basınında çıkan haberlerde, Real Madrid forması giyen oyuncunun, Badr Hari ile beraber olmak için ayda 2-3 defa özel uçağıyla Fas'a gittiği öne sürülmüştü.

Portekizli yıldız, son ilişkisi Rus model Irina Shayk'tan geçtiğimiz sene ayrılmıştı. Ayrılıktan sonra ünlü futbolcunun adı model olan Alessia Tedeschi ve Maja Darving ile anılmıştı.

ÖZEL PARTİ İÇİN 1 MİLYON STERLİN

Cristiano Ronaldo'nun, geçtiğimiz günlerde Badr Hari ile birlikte Marakeş'te düzenlediği özel parti için 1 milyon Sterlin (4 milyon 530 bin TL) harcadığı ortaya çıktı.