Cristiano Ronaldo'ya çılgın teklif

Cristiano Ronaldo'ya çılgın teklif
Cristiano Ronaldo'ya çılgın teklif
Manchester United'de Ronaldo sesleri giderek yükselmeye başladı. İngiliz basını, Manchester United'ın, yıldız oyuncuya haftalık 300 bin Sterlinlik transfer teklifinde bulunduğunu iddia etti.

Real Madrid'deki transfer politikasını eleştirmesinin ardından Kulüp Başkanı Florentino Perez ile arasında soğuk rüzgarlar esmeye başlayan Portekizli yıldızın, Angel Di Maria'nın "Ronaldo ne kadar dayanabilir, bilmiyorum" açıklamasıyla birlikte Real Madrid'den ayrılacağı dedikoduları dolaşmaya başlamıştı. Bu gelişmeler ışığında eski yıldızını tekrar kadrosuna katmak isteyen Manchester United'ın harekete geçmesi, futbol camiasında büyük bir heyecana sebebiyet verdi.

La Liga'da derbi heyecanı


İlk olarak sadece söylenti olsa da Manchester United, dünyaca ünlü futbolcu için somut teklif yaptı. İngiliz basının iddiasına göre Kırmızı Şeytanlar, Cristiano Ronaldo'ya haftalık 300 bin Sterlin'lik bir kontrat önerdi.

Real Madrid'in oyuncularını bir şirket mantığıyla alıp sattığını savunan İngilizler, Manchester United gibi kulüplerin ise eski oyuncularına karşı vefalı bir tavır içinde olduklarını vurgulayarak, bu transferin gerçekleşme ihtimalinin bir hayli yüksek olduğunun altını çizdi. (Eurosport)

Cristiano Ronaldo hocasız kaldı