Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ivan Bebek maçı katletti

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ivan Bebek maçı katletti
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ivan Bebek maçı katletti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Braga-Fenerbahçe maçında skandal bir yönetim gösteren Hırvat hakem Ivan Bebek hakkında, "Maçı resmen katletti. Fenerbahçe haksız bir şekilde elendi" dedi.

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ ve kulüp başkanları ile temsilcilerini İstanbul’da kabul eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , yaklaşık 2 saat 45 dakika süren toplantıda pek çok konudaki düşüncelerini paylaştı.

UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu'nda Braga’nın hakem hataları sonucu Fenerbahçe ’yi elediğini vurgulayan Erdoğan, Ivan Bebek'in yönetimine ilişkin, "Hırvat hakem çok taraflı bir yönetim gösterdi. Maçı resmen katletti. Fenerbahçe haksız bir şekilde elendi” değerlendirmesinde bulundu.  

Fenerbahçe tarihe geçti!

FENERBAHÇE, BAŞKANSIZ TEMSİL EDİLDİ

Kulüpler Birliği Vakfı toplantısında Fenerbahçe, Gençlerbirliği ve Torku Konyaspor kulüpleri yönetici düzeyinde temsil edilirken, diğer 15 kulübün başkanı toplantıda yer aldı. Fenerbahçe adına toplantıya Şekip Mosturoğlu ve Mithat Yenigün katıldı. Mosturoğlu, Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım ’ın olmaması konusunda, “Fenerbahçe Kulübü, bu ailenin içinde birlik ve destek içindedir” ifadelerini kullandı. (Milliyet)

'Volkan Şen aklını yitirdi'