Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Galatasaray ve Hamzaoğlu'na...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Galatasaray ve Hamzaoğlu'na...
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Galatasaray ve Hamzaoğlu'na...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Süper Lig'de 2014-2015 sezonunu zirvede tamamlayan Galatasaray'ın 20. şampiyonluğuna ulaşması sonrası bir açıklama yaptı.

Fenerbahçeli olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , Galatasaray 'ın şampiyonluğu ile ilgili sözleri şöyle:
"Galatasaray'ı tebrik ediyorum, önümüzdeki sezon Avrupa'da başarılar diliyorum. Öyle veya böyle şampiyon oldu. 4. yıldızı takmayı başardı. Yeni başkanı aradım tebrik ettim. Hamza Hoca'yı da aradım, tebrik ettim. Hamza'yı özellikle çok severim. Yerli hocaları her zaman destekliyorum. Hamza Bey'in ne kadar para alıp takımı şampiyon yaptığı ortada. Tüm Galatasaray camiasına hayırlı olsun. Bu başarının devamının Avrupa'da da sürmesini istiyorum."

"4 BÜYÜKLER ARASINDA SORUNLAR ORTADAN KALKSIN"

"Bir Fenerbahçeli olarak dört büyükler arasında fair-play anlayışının lafta değil, yaşama geçmesini temenni ediyorum. Türkiye 'ye artık bunlar yakışmıyor. Tribünlerin artık bir dinlence yeri olmasında fayda var. Bayanlarla maça geliniyor. O ağızlardan çıkan bazı şeyler hiç şık değil tribünlerde. Cumhurbaşkanlığından futbol ve tribünler konusunda ne bekleniyorsa hepsini yapmaya hazırız. Dört büyük takım arasındaki sorunların bir an önce ortadan kalkmasını temenni ediyorum."