'Cüneyt Çakır emir kulu'

'Cüneyt Çakır emir kulu'
'Cüneyt Çakır emir kulu'
Galatasaray Kulübü Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, Kasımpaşa'ya 4-0 yenildikleri maç hakkında, "Kasımpaşa'dan alınıp Beşiktaş'a verilen 3 puan Galatasaray'dan alınıp Kasımpaşa'ya iade edildi" dedi.

İSTANBUL - Şükrü Ergün, karşılaşmayla ilgili söylenecek fazla bir şeylerinin olmadığını dile getirerek, "Kasımpaşa Teknik Direktörü Şota Arveladze'nin de açıkça söylediği gibi Kasımpaşa'dan alınıp Beşiktaş 'a verilen 3 puan şimdi de Galatasaray 'dan alınıp Kasımpaşa'ya iade edildi. Olay budur. Türkiye'nin en iyi hakemi denilen Cüneyt Çakır emir kulu. Kendisine ne söyleniyorsa, onu yapıyor. 2014 Dünya Kupası'nda kimse kendisine talimat vermeyecek. Onun için orada bir problemi olacağını sanmıyorum" diye konuştu.

Yok artık Mancini: 40 futbolcu!


Sarı-kırmızılı takımın aldığı kötü sonuçların ardından taraftarların gösterdiği tepkilerde haklı olduğunu vurgulayan Ergün, "Taraftarlar haklı. Bu konuda onları eleştirilecek bir durum yok. Ancak böyle bir durumda takımı desteklemelerini bekliyoruz, yangına körükle gitmelerini değil" ifadelerini kullandı.

Şükrü Ergün, Spor Toto Süper Ligi ikinci bitirmek ve Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanmak için mücadelelerine devam edeceklerini kaydetti. (AA)

Drogba'nın adresi belli oldu