Cüneyt Tanman'dan olay sözler!

Cüneyt Tanman'dan olay sözler!
Cüneyt Tanman'dan olay sözler!
Galatasaray'da Futbol Şubesi'nden ayrılan ancak yöneticiliğe devam eden Cüneyt Tanman, 2-1 kaybedilen Osmanlıspor maçı sonrası yaptığı değerlendirmede, yıldız golcü Burak Yılmaz ile teknik direktör Hamza Hamzaoğlu arasında sıkıntı olduğunu söyledi.

Başkan Dursun Özbek'le yaşadığı fikir ayrılığı sonrası Futbol Şubesi Sorumluluğu görevini bırakan, yönetim kurulundaki görevine ise devam eden Cüneyt Tanman, yine çok tartışılacak açıklamalar yaptı.

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habee göre; daha önce köşe yazısı yazdığı bir gazetede Sabri Sarıoğlu'nun sağ bek pozisyonu için yetersiz olduğunu savunan Tanman, bu kez Burak Yılmaz-Hamza Hamzaoğlu ilişkisi ile ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.

Hamza Hamzaoğlu'ndan Burak Yılmaz açıklaması

"TARAFTARLARLA DA İYİ DEĞİL"

D-Smart'ta maç sonrası yorum yapan sarı-kırmızılı yönetici, "Hamza Hamzaoğlu ile Burak arasındaki bir sıkıntı olduğu kesin. Burak, Sivas deplasmanında maça 11'de başlamadı. Bugün de (dün) oyundan alındı. Hamza hoca ile Burak arasında sıkıntı olduğu kesin. Burak'ın taraftarla da arası iyi değil" ifadelerini kullandı.

Cüneyt Tanman'ın bu sözlerinin Galatasaray Yönetim Kurulu'ndan ve camiadan nasıl tepki göreceği merak konusu.

Muslera'ya ne oldu? Gözleri doldu...