D Smart'la 5 yıl daha

D Smart'la 5 yıl daha
D Smart'la 5 yıl daha
Fenerbahçe'nin yurt içi ve yurt dışı tüm hazırlık maçları, Avrupa maçları ve özel karşılaşmaların 5 yıl süreyle D-Smart'tan yayınlanmasını öngören anlaşma imzalandı.

Şükrü Saracoğlu Stadyumu 1907 Tribünü’nde gerçekleşen imza töreninde Fenerbahçe CEO’su Hasan Hakkı Yılmaz ve D-Smart CEO’su Ali Güven'in yanı sıra Fenerbahçe Asbaşkanı İsfendiyar Zülfikari ve D Smart Grup Başkanı Başar Başarır da hazır bulundu.

Fenerbahçe'den büyük jest


Hakkı Yılmaz, "D-Smart bizim değerli ortaklarımızdan biri. 5 yıllık iş ortaklığımızdan sonra 5 yıl daha anlaşma sağladık. Bu anlaşmayla, 2017-2018 sezonunun sonuna kadar, tüm ön eleme maçları hazırlık maçları ve turnuvaların yayın ve reklam haklarını D-Smart’a devretmiş bulunuyoruz. D-Smart çok önemli bir platform. Yatırımları, HD yayınlarıyla fark yaratan bir kurum . Bu anlaşmadan memnuniyet duyuyoruz" dedi.

D-Smart CEO’su Ali Güven, "Fenerbahçe çok büyük bir camia, çok büyük bir marka, güzide bir kulüp. D-Smart markasının Fenerbahçe markası ile anılmasını sağlayan Fenerbahçe yöneticilerine teşekkür ediyoruz. Bu anlaşmayla 2007’den beri yürüttüğümüz işbirliğini devam ettirmiş oluyoruz. Bu anlaşmayla Fenerbahçe, kulüp organları vasıtasıyla kendimizi tanıtma fırsatını da bize verdi. İşbirliğimizi önümüzdeki 10 yılda da devam ettirmek istiyoruz" diye konuştu.

Lucescu: Fenerbahçe problem


D-Smart Grup Başkanı Başar Başarır ise Fenerbahçe ile uzun vadeli bir işbirliğine girdiklerini belirterek, "Önümüzdeki gönlerde yayınlayacağımız maçları, daha önceki yıllardan yaptığımız yayınların kalitesinin çok ötesinde seyircilerimize ulaştıracak olmaktan mutluyuz" dedi.

Konuşmaların ardından tören karşılıklı atılan imzalar ve objektiflere verilen pozlarla sona erdi.

Meireles'e sürpriz talip