'Daha arzulu olan Ankaragücü'ydü'

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, eksiklerin kendilerini etkilediğini belirterek "Bugün bizden daha konsantre olan, daha arzulu istekli oyun gösteren Ankaragücü, maçı kazandı. Maça rehavet içinde başladık.

TRABZON - Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, eksiklerin kendilerini etkilediğini belirterek "Bugün bizden daha konsantre olan, daha arzulu istekli oyun gösteren Ankaragücü, maçı kazandı. Maça rehavet içinde başladık. Aslında toplantılarda bu maçın önemini söyledik. Zor maç olacağını söyledim" dedi. Tecrübeli teknik adam, özeleştiri de yaparak "Orta sahayı kalabalık tutmak gerekiyordu. Fazla forvetle oynadık ama hiç pozisyona giremedik. Gerekli dersler çıkarılacak" diye konuştu.
Ankaragücü Teknik Direktörü Hikmet Karaman ise "Beşiktaş maçından sonra buradan üç puanla ayrılmak gelecek günler için bizim açımızdan çok önemliydi. Taktiksel açıdan farklı varyasyonlar denedik ve başarılı olduk. Sırada Galatasaray var" ifadelerini kullandı.
Bu arada Galatasaray maçında Arda Turan ile girdiği ikili mücadelede şanssız biçimde ayağı kırılan Musa Büyük, dün Konyaspor maçında sakatlanan meslektaşına geçmiş olsun mesajı yolladı. (Spor Servisi)