'Daha devre arası bile olmadı'

'Daha devre arası bile olmadı'
'Daha devre arası bile olmadı'
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, henüz şampiyonluğu konuşmak için erken olduğunu söyledi.

KONYA - Fikret Orman, Trabzonspor'u 3-0 yendikleri maçın ardından yaptığı açıklamada, Anadolu 'nun farklı kentlerinden Konya'ya gelerek takımlarına destek veren siyah-beyazlı taraftarlara teşekkür etti.

Konya'da çok güzel bir gün geçirdiklerini belirten Orman, "Kentte güzel bir misafirperverlik örneği gördük. İnşallah, biz de Konyalılara güzel bir atmosfer yaşatmışızdır. Beşiktaş Kulübü olarak burada tesisler manasında yatırım yapmak istiyorum. Öyle bir niyetim var. Valimiz ve belediye başkanımızla konuşacağız. İnşallah, Beşiktaş buraya tesis anlamında bir yatırım yapar" diye konuştu.

Orman, şampiyonlukla ilgili "Daha çok maç var. Önemli bir galibiyet aldık. Önemli derbi maçı var. Daha devre arası bile olmadı. Şu an bunları konuşmak için çok erken" değerlendirmesinde bulundu.

Siyah-beyazlı taraftarların, Galatasaray maçının Konya'da oynanması yönünde tezahürat yaptığının hatırlatılması üzerine Orman, "Ben de istiyorum ama bir yönetim kurulunda konuşalım" dedi.

Tabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ise gazetecilere açıklama yapmadan stattan ayrıldı.

BEŞİKTAŞ'TAN TARAFTARINA TEŞEKKÜR

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, Konya Büyükşehir Stadı'nda oynanan maça taraftarın büyük ilgi gösterdiği dile getirilerek, "Anadolu'da Beşiktaşımıza olan sevginin bir kez daha sergilendiği Beşiktaş-Trabzonspor mücadelesi için, ülkemizin farklı şehirlerinden Konya'ya akın eden ve tribünleri doldurarak takımımızı yalnız bırakmayan tüm taraftarlarımıza teşekkür ederiz" denildi. (AA)