Daha iyi yarınlara doğru

Ümraniye'de biraraya gelen başkan Serdar Bilgili, futbol şube sorumlusu Yıldırım Demirören ve teknik direktör Mircea Lucescu, daha şimdiden gelecek sezonun planlamasını yaptılar. Buna göre, yeni sezonda sözleşmesi bitecek olan oyuncuların durumu masaya yatırıldı.
Haber: ORHAN YILDIRIM / Arşivi

İSTANBUL - Ümraniye'de biraraya gelen başkan Serdar Bilgili, futbol şube sorumlusu Yıldırım Demirören ve teknik direktör Mircea Lucescu, daha şimdiden gelecek sezonun planlamasını yaptılar. Buna göre, yeni sezonda sözleşmesi bitecek olan oyuncuların durumu masaya yatırıldı. Rumen çalıştırıcı, ilk devre bitiminde bu konuda yönetime rapor verecek, yönetim de ara transferde, kalacak oyunculara imza attıracak. Toplantıda, Lucescu'nun değişimin sürmesini ve kadroyu zenginleştirecek beş de genç futbolcu istediği bildirildi.
Şampiyonlar Ligi ile ilgili konuşan Mircea Lucescu, "Geçen yıl oynadığımız UEFA Kupası'ndan aldığımız derslerle bu ligde de şansımızı sonuna kadar sürdüreceğiz. Beşiktaş, en güçlü gruplardan birinde olacak. Ancak kamp döneminde büyük takımlarla oynayıp oyuncuları bu atmosfere uyum sağlamaya çalıştık. Çekindiğimiz takım yok, kimseden korkmuyoruz" açıklamasında bulundu.
Denizlispor maçı hazırlıklarını sürdüren Siyah-Beyazlılarda kaptan Tayfur, bu karşılaşmadan da üç puanla döneceklerini iddia etti. Tecrübeli oyuncu, "Lige İyi başladık, öyle de devam edeceğiz. Artık bizim için rakip farketmiyor. Bu nedenle Denizli'de sahaya üç puan için çıkacağız" ifadesini belirtti..
İlhan imza dağıttı
Öte yandan İlhan Mansız, Olivium Outlet Center'da hayranlarına forma imzaladı. Tüm geliri Zeytinburnu Zihinsel Engelliler Derneği'ne bağışlanan organizasyonda alışveriş merkezi tıklım tıklım dolarken, taraftarlar ve hayranları uzun süre golcü İlhan Mansız lehinde tezahüratlarda bulundular.