Dany: İş işten geçmişti!

Dany: İş işten geçmişti!
Dany: İş işten geçmişti!
Beşiktaş'ın devre arasında Galatasaray'dan kiraladığı ve geçen hafta oynanan Elazığspor maçı öncesi kadro dışı bırakılan Dany, eski takım arkadaşlarına dert yandı.

Siyah-beyazlılardan ikinci devre süresince sadece 100 bin euro alabildiğini belirten Dany Nounkeu, "Bir insanın hakkını araması suç mu? Yetkililerle görüştüm, bana cuma günü ödeme yapılacağını söylediler. Fakat yine de bir ses çıkmadı. Ben de antrenmana çıkmayacağımı teknik ekibe nedenleriyle belirttim. Ve beni Elazığspor maçı kadrosuna almadılar” dedi.

Dany'nin eşyalarını yaktılar!


"UMARIM BENİM YAŞADIKLARIMI YAŞAMAZ"

Hürriyet Gazetesi'nden İsmail Er'in haberine göre; kötü bir şey yapmadığını vurgulayan Kamerunlu oyuncu, "Tek hatam Elazığspor gibi kritik bir maçta takım arkadaşlarımı yalnız bırakmam oldu" ifadelerini kullandı.

Kaptan Tolga Zengin ile tartıştığını belirten Dany, "Tolga bana Türkçe bir şeyler söyledi. Bazılarını anladım. Bazılarını anlamadım. Kimseye hakaret ve ihanet etmedim” diye konuştu.

"ÖZÜR DİLEDİM AMA BENİ GÖRMEK İSTEMEDİLER"

Futbol Komitesi’ne Ahmet Kavalcı ile görüşüp özür dilediğini belirten savunma oyuncusu, "Yaptığım hatadan döndüm, ama işten geçmişti. Takıma Elazığ’da katılmak için istekte bulundum. Kabul etmediler” dedi.

Yaşadıklarından pişman olduğunu ve Elazığ’a giderek teknik ekip, oyuncular ve yöneticilerden özür dilemek istediğini ifade eden Dany, "Bu hatamı Beşiktaş yetkililerine anlattım. Fakat beni kesinlikle görmek istemediklerini belirttiler. Çok üzüldüm" ifadesini kullandı.

Diego'dan transfer açıklaması