Dany itirafı: İmkanım olsa...

Dany itirafı: İmkanım olsa...
Dany itirafı: İmkanım olsa...
Beşiktaş Futbol Direktörü Önder Özen, Dany transferi hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

NTV Spor ’a konuşan Önder Özen, "Joleon Lescott ile anlaşmıştık ancak kulübü Manchester City oyuncuyu bırakmadı. Lescott transferi ile Dany transferi arasında bir bağlantı yok. Lescott’u transferi olsaydı, biz yine Dany’i alabilirdik. Açıkta 6 kontrat bulunduruyoruz. Önümüzdeki sene istediğimiz oyuncuları alabiliriz. Açıkta kontrat bırakmak üzere kontrat imzaladık.

Beşiktaş'ta Tolga şoku!


Galatasaraylı futbolcu Dany'yi sezon sonuna kadar kiralamaları konusunda ilginç bir itirafta bulunan Özen, "Cruzeiro forması giyen Dede’yi çok beğeniyorum. Henrique’ye bayılıyorum, Napoli aldı. İmkanlar olsaydı da Henrique’yi alsaydım. Dany’ye 'evet' dememizin bir sebebi de; Florya’dan kramponlarını alacak, Ümraniye’ye gelecek. Bu ligde 2.5 senedir oynamış ve avantajı var. Dede buraya geldiğinde kıta değiştirecek, ülke değiştirecek, kültür değiştirecek. Bu anlamda da Dany’nin uygun olduğuna karar verdik. İmkanım olsa Cruzeirolu Dede’yi alırım" ifadelerini kullandı.

Önder Özen, "Dany, Beşiktaş’ta oynama motivasyonu yüksek bir oyuncu. Beşiktaş’ta oynamak ve kendisini kanıtlamak istiyor. Rekabet istiyor" dedi.

Beşiktaş'ta Lescott transferi kapandı