Dany Krizi! Taraftar isyan etti

Dany Krizi! Taraftar isyan etti
Dany Krizi! Taraftar isyan etti
Beşiktaş, Süper Lig'de ikinci devrenin başlamasına 10 gün kalmasına rağmen henüz transfer yapmadı.

ANTALYA - Siyah-beyazlı yönetim, takımdan 3 oyuncunun ggönderimnesi ve İbrahim Toraman ile Sezer'in affedilmemesine rağmen henüz takviye gerçekleştirmiş değil.

Almeida: Artık geçerli sayılsın


ACİL STOPER

Tomas Sivok'un sakatlığı transferde tüm önceliğin stoper mevkiine verilmesine sebep oldu. Lescott, Heitinga ve Zaccardo gibi isimlerle görüşmesine karşın şu ana kadar bir sonuca ulaşamayan yönetim, teknik heyetin onayı doğrultusunda rotasını Dany'e çevirdi.

Galatasaray 'ın kadroda düşünmediği Dany ile ön görüşmeleri yapan ve olumlu cevap alan Beşiktaş , taraftarların yoğun tepkisinden dolayı ikilemde kalmış durumda.

Pancu'dan şike itirafı!


"ARTIK FENERBAHÇE VE GALATASARAY'IN GÖNDERDİKLERİNİ İSTEMİYORUZ"

Dany iddiası, siyah-beyazlı taraftarların çok büyük tepkisini çekti. Sosyal medya aracılığı ile görüşlerini dile getiren taraftarlar, 'ezeli rakiplerinin istemediği' bir futbolcuya talip olunmasına tepki gösterdi. Beşiktaşlılar, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın istemeyip bıraktığı futbolcuları alan eski yönetimin ardından Fikret Orman döneminde de yine böyle bir transfer politikası benimsenmesini istemiyor.

Aynı yanlışların yinelendiğini söyleyen taraftarlar, "Dany alınacağına altyapıdan bir oyuncu oynasın veya İbrahim Toraman affedilsin" görüşünde birleşsin. Galatasaray'ın bu sezon oynadığı maçlarda en çok eleştirilen futbolcusu olan Kamerunlu oyuncunun isminin Beşiktaş ile anılması, taraftarlar kadar kongre üyelerini de isyan ettirmiş durumda. Camianın önde gelen isimleri Dany transferinin henüz yönetim tarafından sonuçlandırılmadığını, ancak düşünülmesinin bile siyah-beyazlı camiayı çok üzeceğini belirtti.

Beşiktaş'tan PTT 1. Lig'e


GALATASARAY VE FENERBAHÇE'DEN ALINANLAR BEŞİKTAŞ'TA BAŞARILI OLAMADI

Beşiktaş, önceki yıllarda ezeli rakiplerinden Mustafa Doğan, Ali Güneş, Berkant Göktan, Emre Aşık, Okan Buruk, Mert Nobre, Mehmet Yozgatlı gibi futbolcuları transfer etmişti. Fenerbahçe ve Galatasaray'dan gelen futbolcuların Beşiktaş'a neredeyse hiç bir faydasının olmadığının altını çizen taraftarlar, Sezer Öztürk örneğini gösterdi. Teknik heyet ve Sportif direktör Önder Özen'in veto etmesine rağmen bonservis ödenerek alınan Sezer, hiç kadroya giremediği gibi İbrahim Toraman ile kavga edip kadro dışı kalmıştı. Sezer'in son vukuatı ise geçen hafta Almanya'da karıştığı kavgada bıçakla yaralanması olmuştu.

Siyah-beyazlı yönetimin taraftarların ve kongre üyelerinin her gün artan bu tepkileri karşısında Dany transferini yapıp yapmayacakları önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. ALİ DANAŞ (DHA)

Beşiktaş'tan Milan'a teklif