Dany kulübünü hayrete düşürdü!

Dany kulübünü hayrete düşürdü!
Dany kulübünü hayrete düşürdü!
Galatasaray'dan kiralık olarak Fransa'nın Evian takımına giden Dany Nounkeu, geleceği hakkında sürpriz bir açıklamada bulundu.

Sezon başında önce Granada'ya kiralanan ancak İspanyol ekibinde oynama fırsatı bulamadığı için Fransa 'nın yolunu tutan Dany Nounkeu, yeni takımında iyi bir performans göstererek herkesin beğenisini kazanmıştı.

Fransız basınına konuşan Kamerunlu stoper, Evian'da kalmak gibi bir planı olmadığını belirterek, "Haziran'a kadar geçerli sözleşme imzaladım ve satın alma opsiyonum bulunmuyor. Hala Galatasaray 'ın oyuncusuyum. Bakalım gelecek benim için neler getirecek. Kiralık dönemim boyunca kariyerime yeniden start vermek ve kendimi Avrupa piyasasında yeniden konumlandırmam gerekiyor" dedi.

AVRUPA'NIN ENLERİ ARASINDA

Fransa'ya gittiğinden beri 8 lig maçında oynayan, ligde haftanın en iyi 11'ine seçilen ve son olarak CIES Football Observatory'nin istatistiklerine göre Avrupa'da 2015'in en iyi 12. stoperi olarak gösterilen 28 yaşındaki oyuncunun açıklamaları kulübünde soğuk duş etkisi yarattı. Dany'den memnun olan Evian, oyuncunun bonservisini almayı düşünüyordu. (Milliyet)