Dany'nin bileti kesildi!

Dany'nin bileti kesildi!
Dany'nin bileti kesildi!
Sezon başında Dany'yi satın alma opsiyonuyla kiralayan Beşiktaş, derbideki kötü oyunu sonrası Kamerunlu'yu gözden çıkardı.

Ocak ayındaki ara transfer döneminde adı birçok yıldız futbolcuyla anılan ancak Galatasaray oyucusu Dany ile anlaşmaya varan Beşiktaş , Kamerunlu futbolcu hakkındaki kararını verdi.

Lazer tutan taraftara dava


Takıma kazandırılmasının ardından taraftarın büyük tepki gösterdiği 27 yaşındaki futbolcunun transferi için daha önceden, “Ben alınmasına karşı çıktım. Ama Bilic istediği için almak durumunda kaldık” açıklamasını yapan Başkan Fikret Orman’ın, derbide yaptırdığı penaltıyla yenilginin mimarı olan Dany ile sezon sonunda yollarını ayırmayı planladığı öğrenildi.

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Kamerunlu futbolcuyu 1 milyon 800 bin euroluk satın alma opsiyonuyla kiralayan siyah-beyazlıların, Galatasaray mücadelesinde Veysel Sarı’ya yaptığı kontrolsüz hareketin ardından penaltıya sebep olması nedeniyle taraftardaki sınırlı kredisini tüketen Dany’yi sarı-kırmızılılara geri göndereceği bildirildi. Galatasaray’la yaptıkları anlaşmaya göre, oyuncunun bonservisi için 30 Haziran’da 1 milyon euroluk ilk taksidi ödemesi zorunlu olan Beşiktaş’ın, Dany için herhangi bir işlem yapmayacağı ve futbolcunun 1 Temmuz’da sarı-kırmızılılara döneceği öğrenildi.

"MORALİNE PARA VERMİYORUZ"

Dany’nın durumu hakkında açıklamada bulunan Asbaşkan Deniz Atalay, “Herkes bana Dany’nin moralini soruyor. Biz kulüp olarak Dany’nin moraline para vermiyoruz” dedi.

Beşiktaş'a Fernandes şoku