Daum, Audi A8'e binecek

Audi'nin Türkiye Genel Distribütörü Doğuş Motor, Audi A8'i 2 yıl için Christoph Daum'un kullanımına tahsis etti.

İSTANBUL - Audi'nin Türkiye Genel Distribütörü Doğuş Motor, Audi A8'i 2 yıl için Christoph Daum'un kullanımına tahsis etti. Saracoğlu Stadı'ndaki Fenerium mağazasında gerçekleştirilen anahtar teslim törenine Aziz Yıldırım, Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Doğuş Motor Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Gürtaş, Doğuş Motor Genel Müdürü Tanju
Özenç ve bazı yöneticiler katıldı. Yıldırım, kulüplerin yaşaması için sponsorların çok önemli olduğunu belirterek, "Doğuş Grubu basketbol ve diğer amatör şubelerimize destek oldu" dedi.
Daum ise bu sponsorluğun iki tarafından da avantajına olacağını belirterek, Yıldırım'a teşekkür etti. Ferit Şahenk ise başkan Yıldırım'ın liderliği ve yönetimiyle Daum gibi müthiş bir teknik direktörü getirdiğini kaydederek, "Audi grubu da A8 ile büyük bir lider kazandı. Bugün bu iki lider biraraya geldi" diye konuştu. Toplantının ardından 129 bin 368 Euro değerindeki yeni Audi A8 3.7 quattro tiptronic otomobilin anahtarını Tanju Özenç, Daum'a teslim etti. (Spor Servisi)