Daum dikkat çekti

Avni Aker Stadı'nda Atçaabat Sebatspor ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe'de teknik direktör Christoph Daum, Sarı-Lacivertli...

İSTANBUL - Avni Aker Stadı'nda Atçaabat Sebatspor ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe'de teknik direktör Christoph Daum, Sarı-Lacivertli futbolcularına uyarılarda bulundu. Daum, "Akçaabat Sebatspor'u kesinlikle hafife almayın. Bu karşılaşma bizim için önemli. İşi sıkı tutmak zorundayız. Çünkü rakibimiz, ligin alt sıralarında ve şiddetle puana ihtiyacı var. Dikkat etmek zorundayız" ifadelerini kullandı.
Sezon başında Fenerbahçe'de kalması istenmeyen Ukraynalı futbolcu Rebrov, profesyonel bir oyuncu olduğunu ifade etti. Rebrov, "Ben işime bakarım. Kolay kolay teslim olmam. Fenerbahçe'ye oynamaya geldim. Oynamaya da devam ediyorum. Şu anda hiçbir sorun yok. Çalışıyorum. Daum, takımın patronudur. İstediği zaman oynatıyor, istemediği zaman da oynatmıyor. Buna saygı duymak lazım. Fenerbahçe, Daum ile iyi bir hava yakaladı. Ben de şu anda Fenerbahçe'in futbolcusuyum. Sahada çıkıp, en iyisini yapıyorum" dedi.
Fenerbahçe taraftarı, Rüştü'nün, takıma dönmesini istiyor. İnternette, Fenerbahçe ile ilgili haberler yayınlayan iki web sitesinde düzenlenen ve 'Fenerbahçe Rüştü'yü geri almalı mı?' şeklindeki sorunun yer aldığı anketlerde, verilen yanıtların büyük çoğunluğu milli kalecinin dönmesi yönünde oldu. (Spor Servisi)