Daum söz verdi

Daum söz verdi
Daum söz verdi
Bursaspor'un yeni teknik direktörü Christoph Daum, taraftarların da katıldığı imza töreninde resmi mukaveleye imza attı.

Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirilen imza töreninde, ilk olarak 'Burada olmaktan çok mutluyum' sözleriyle Türkçe konuşan Christoph Daum, daha sonra sözlerine Almanca devam etti.

Kaptandan Daum yorumu


Alman çalıştırıcı, "Burada olmaktan çok mutluyum. Başarımıza katkı sağlayacak taraftarlarımızın da yardımıyla iyi işler yapacağımıza inanıyorum. Herkesin bildiği gibi Türkiye benim ikinci vatanım. Burada kendimi rahat hissediyorum. Üzerime düşen en kısa sürede camia ve takımla ilgili bilgileri toplayıp işime koyulmak. Benim prensibim anlatmaktan daha çok sahada işimi yapmak. Bu yüzden lafı fazla uzatmadan işime dönmek istiyorum" ifadelerini kullandı.

Bursaspor tarfatarına övgüler yağdıran Daum, "Taraftarımızın stat içerisinde yaşattığı atmosferi artık birlikte yaşayacağız. İnsan sırtını duvara dayar, ben de kendimi sizin omuzlarınıza dayıyorum. Herkesin beni kalbiyle karşıladığını görüyürum. Burada hep beraber başarıya koşacağımıza inanıyorum. Sizlere elimden gelenin daha fazlasını yapacağıma söz veriyorum. Benden önceki antrenör arkadaşıma da kariyerinde başarılar diliyorum" dedi.

Karaman'dan zehir zemberek açıklamalar


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Bursaspor

  ,

  Stat