Daum, transfer için yurtdışında

Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını dün sabah yaptığı antrenmanla sürdürürken, teknik direktör Christoph Daum, transfer çalışmaları için yurtdışına gitti.

İSTANBUL - Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını dün sabah yaptığı antrenmanla sürdürürken, teknik direktör Christoph Daum, transfer çalışmaları için yurtdışına gitti. Alman çalıştırıcının yardımcısı Murat Kuş, idman sonunda basın mensuplarının yanına gelerek, "Daum, Fenerbahçe için çalışmalarını sürdürüyor. Nereye gittiği, niçin gittiği hakkında bilgi veremem" dedi. Samandıra Tesisleri'nde antrenör Roland Koch yönetiminde yaklaşık bir buçuk saat süren idmanda ise futbolcular koşu, istasyon ve pas çalışmasının ardından bire bir adam geçip gol çalışması yaptı.
Antrenmanda kaleciler Volkan, Recep ve Bekir, bir süre kaleci antrenörü Eike Immel yönetiminde, sakatlığı bulunan İsmail ve Rus futbolcu Vladimir Besçasnıh da, Dr. Gunnar Gerisch yönetiminde ayrı çalıştılar. İdmana rahatsızlığı bulunan Tuncay çıkmazken, bir önceki günkü idmanda yer almayan Sergei Rebrov da takımla çalıştı. (Spor Servisi)