Daum: Yirmi yıllık hasret son bulsun

Fenerbahçe'de Denizlispor önünde elde edilen 2-0'lık galibiyet moralleri yerine getirdi. Teknik direktör Christoph Daum, idman öncesi futbolcularıyla bir toplantı yaparak kendilerine önce teşekkür etti, ardından da bazı uyarılarda bulunarak şöyle konuştu:

İSTANBUL - Fenerbahçe'de Denizlispor önünde elde edilen 2-0'lık galibiyet moralleri yerine getirdi. Teknik direktör Christoph Daum, idman öncesi futbolcularıyla bir toplantı yaparak kendilerine önce teşekkür etti, ardından da bazı uyarılarda bulunarak şöyle konuştu:
"Son iki haftadır Fenerbahçe'ye yakışır bir biçimde mücadele ettiniz. Ancak önümüzde iki önemli maç daha var. Öncelikle Türkiye Kupası'nda Gaziantep Belediyesi ile karşılaşacağız. Kulübümüz bu kupayı 20 yıldır kazanamıyor. Bu nedenle bu karşılaşmanın bizim için önemi çok büyük. Geçen sezon ilk turda Konyaspor'dan sürpriz bir yenilgi alınmış. Aynı sürprizi bir kez daha yaşamak istemiyorsak çok dikkatli olmak zorundayız. Bu karşılaşmanın ardından Malatyaspor ile oynayacağız. Bu maç bizim için daha da zorlu geçecek. Hepinizden bu iki maçta iyi bir performans ortaya koymanızı istiyorum."
Tuncay'dan imza müjdesi
Unicef'in muhtaç çocuklar için dün Acıbadem Tepe Nalitillus Merkezi'nde düzenlediği imza törenine katılan Tuncay Şanlı, kulübüyle her konuda anlaşma sağladığını belirterek, "Fenerbahçe'de kalıyorum. Yönetimle görüşüp her konuda büyük ölçüde anlaşma sağladık. Malatyaspor maçının ardından sözleşmeyi imzalayacağım" diye konuştu. Genç oyuncu uzun yıllar Sarı-Lacivertli takımda forma giymek istediğini belirterek, "Henüz sözleşmenin kaç yıllık olacağı kesinleşmedi ancak en uzun süre burada kalmak istiyorum" dedi.
Sarı-Lacivertliler antrenör Koch yönetiminde kupa maçı hazırlıklarına başladı. Servet ile Kemal takımdan ayrı çalıştı. (Spor Servisi)