Daum'dan farklı kadro

Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum, Bursaspor önüne farklı bir kadro sürmeyi planlıyor.
Haber: YUSUF KOBAL / Arşivi

İSTANBUL - Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum, Bursaspor önüne farklı bir kadro sürmeyi planlıyor. Alman teknik adam, Konyaspor maçında attığı iki golle hazır olduğu mesajlarını veren Rebrov'a ilk onbirde şans verecek.
İdmanda bu oyuncuya as takımda oynatan Christoph Daum, sakatlıkları süren Tomas ve Servet'in Bursaspor maçına yetişmesi için doktorları seferber etti.
Milli takım kampından dönen futbolcularla bir görüşme yapan Alman çalıştırıcı, İngiltere maçının geride kaldığını belirterek, "İngiltere maçında takım olarak çok iyi bir mücadele sergilediniz. Kazanmanızı çok isterdim. Ama olmadı. Sizden isteğim, bu maçı unutup, Bursaspor mücadelesini düşünmeniz. Rakibimizin aldığı sonuçlar sizi yanıltmasın. Çok genç ve iyi bir ekip. Üstelik Hagi gibi bir teknik direktörleri var. Maçı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklar" diye konuştu.
Hooijdonk çok sevindi
2004 Portekiz Avrupa Şampiyonası baraj maçı eşleşmesini değerlendiren Pierre van Hooijdonk, Türkiye'nin iyi bir kura çektiğini söyledi. Hollandalı futbolcu, "Daha önce de söylemiştim. Eleme maçlarında Hollanda'nın, Türkiye ile eşleşmesini, dolayısıyla sizle karşı karşıya gelmeyi kesinlikle istemiyordum. Bu olasılık gerçekleşmediği için doğrusu çok sevindim. Umarım iki ülke de kazanır ve Portekiz'e katılma hakkını elde eder" ifadesini kullandı.
Sarı-Lacivertli kulüpte şubat ayında yapılacak kongre öncesinde, oy kullanacak üye sayısı 10 bini aştı. Bu rakamın şubata kadar 11 bine ulaşması bekleniyor.