Daum'dan futbolculara uyarı geldi

Fenerbahçe, iki günlük aradan sonra, deplasmanda oynayacağı Samsunspor maçı için Samandıra Tesisleri'nde çalışmalara başladı.

İSTANBUL - Fenerbahçe, iki günlük aradan sonra, deplasmanda oynayacağı Samsunspor maçı için Samandıra Tesisleri'nde çalışmalara başladı. Teknik direktör Christoph Daum, takımda oyuncuların Beşiktaş derbisini düşündüklerini belirterek, "Herkesin aklı Beşiktaş derbisinde. Bu yanlış. Önümüzde Samsunspor ile deplasmanda oynayacağımız zorlu bir maç var. Herkes o karşılaşmayı düşünmeli" dedi. Alman teknik adam ayrıca son
haftalarda formsuz olan Hooijdonk ve Tuncay'a destek çıkarak, "Yıldız oyuncular zaman zaman kötü oynayabilirler. Ancak ben onların Samsun'da sahne almalarını bekliyorum çünkü kalitelerini biliyorum" diye konuştu. Sarı-Lacivertlilerde sakatlıklar can sıkıyor. Zorlu Samsunspor ve Beşiktaş karşılaşmaları öncesi başta Serhat olmak üzere; Yusuf ve Petkov ile, ümit milli takımda bulunan Servet, Kemal ve Recep'in iyileşmesi için sağlık ekibi harekete geçti. Bu oyuncuların ayrıca gittikleri milli takımlardaki doktorlarından da bilgi alınacak ve tedavileri o yönde sürdürülecek.
Öte yandan, teknik direktör Daum'un kaleci aradığı yönündeki haberler üzerine Sarı-Lacivertli Ekibin genç kalecileri Recep ve Volkan hocalarına ve camiaya mesaj yolladılar. Ümit Milli Takım kampında bulunan genç kaleciler, "Son günlerde Daum kaleci arıyor haberlerine sık sık rastlıyoruz. Bizler bu yola baş koyduk.
İkimiz bu işi en iyi şekilde götüreceğiz. Hocamız da bize inansın. Daha da iyi olacağız ve Fenerbahçe kalesini başka bir isme bırakmayacağız. Bunda da iddialıyız" dediler. (Spor Servisi)